Kursy językowe w szkołach i przedszkolach

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

CJO EFFEKT organizuje zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego w przedszkolach.      

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dyrektorów przedszkoli oraz rodziców przedszkolaków proponujemy prowadzenie zajęć metodami bezpośrednimi.

Uczymy dzieci od 3 do 6 roku życia przy wykorzystaniu najskuteczniejszej metody nauki mówienia w języku angielskim TALKING KIDS .

Metoda nauki języka TALKING KIDS  jest metodą uczącą komunikatywnego języka. Cały materiał, słówka i struktury gramatyczne wprowadzane są w kontekście. Dzieci już od pierwszych zajęć wypowiadają się całymi zdaniami. Dodatkowo szczegółowo zaplanowany system powtarzania wprowadzonego materiału umożliwia jego rzeczywiste opanowanie. Nauka uzupełniana jest przez dodatkowe materiały (podręczniki i nagrania TALKING KIDS ) z których dzieci korzystają także w domu dodatkowo utrwalając swoje umiejętności. Metoda łączy w sobie elementy nauki, zabawy oraz ruchu.

Proponujemy zajęcia w cyklu 2 lub 3 spotkań w tygodniu.
Jesteśmy przekonani, że pozwalając nam prowadzić zajęcia językowe w Państwa przedszkolu zapewnicie Państwo swoim dzieciom najefektywniejszą, a zarazem bardzo przyjemną naukę języka obcego.
Gwarantujemy:

 • bezpłatne testy kwalifikacyjne,
 • bezpłatne zajęcia pokazowe,
 • wysoko wykwalifikowaną kadrę, naszymi pracownikami są tylko dyplomowani filolodzy, dodatkowo wszyscy lektorzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi,
 • stały nadzór metodyczny, raporty dotyczące postępów grupy jak i poszczególnych kursantów,
 • przystępne ceny,
 • dogodne formy płatności,
 • atrakcyjne rabaty,
 • naukę przez cały tydzień w godz. 8:00 - 17:00,
 • dostosowujemy się do istniejącego planu zajęć oraz programu pracy przedszkola.

OFERTA DLA SZKÓŁ

    Centrum Języków Obcych EFFEKT pragnie zaproponować Państwu współpracę w zakresie organizacji i prowadzenia kursów językowych dla uczniów klas 0-3 metodą TALKING KIDS, dla uczniów klas 4-6 AVALON DIRECT ENGLISH i METODĄ BEZPOŚREDNIĄ.

Zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego odbywać się będą w formie zajęć grupowych: grupa do 10 osób.

             TALKING KIDS jest to nowoczesna i wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Metoda ta opiera się na założeniach metod bezpośrednich, zyskujących dużą popularność w nauczaniu języka angielskiego dzieci i dorosłych. Na kursach stosujących metodę TALKING KIDS dzieci uczą się całościowo struktur językowych, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. System powtarzania wprowadzonego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie. Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji dzieci, a żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych. Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez dodatkowe materiały w postaci nagrań, podręczników oraz innych pomocy dydaktycznych, z których dzieci korzystają w trakcie zajęć.  

        AVALON DIRECT ENGLISH I METODA BEZPOŚREDNIA są metodą idealnie sprawdzającą się u dzieci po kontakcie z językiem obcym w szkole jak i słuchaczy zaczynających naukę języka od podstaw.  Są to metody nauki gwarantujące najszybszy i najłatwiejszy sposób nauki mówienia po angielsku lub niemiecku. Nauka wspomagana jest przez jasną i zrozumiałą gramatykę oraz nowoczesne i praktyczne, używane w życiu codziennym słownictwo.

 Zasadniczym elementem lekcji jest ciąg pytań zadawanych przez nauczyciela, na które uczniowie odpowiadają pełnym zdaniem. Nie ma z góry narzuconych odpowiedzi, lektor poprawia błędy i zachęca słuchaczy do samodzielnego budowania zdań w języku obcym, co umożliwia swobodę wypowiedzi. Efekty są widoczne już po kilku lekcjach, słuchacze są w stanie samodzielnie konstruować zdanie w języku angielskim lub niemieckim.


Zajęcia obejmują wszystkie cztery umiejętności językowe tj. czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie, dają pewność kontaktu z codziennym „żywym” językiem angielskim lub niemieckim, wzbogaconym o tło kulturowe.    


W ramach nauki języka obcego staramy się aby poprzez zabawę, wykorzystany został naturalny potencjał rozwojowy dzieci oraz ich aktywność. Zajęcia dostosowywane są do potrzeb dzieci, w razie potrzeby program kursu modyfikujemy w trakcie jego trwania. Nasze zajęcia dostosowujemy do elementów programu  Państwa szkoły. Dołączamy się również do przygotowań związanych z różnymi świętami celebrowanymi w Państwa placówce.


Gwarantujemy:

 • bezpłatny dojazd do siedziby szkoły na terenie Szczecina,
 • bezpłatne testy kwalifikacyjne,
 • bezpłatne zajęcia pokazowe,
 • wysoko wykwalifikowaną kadrę, naszymi pracownikami są tylko dyplomowani filolodzy,
 • stały nadzór metodyczny, raporty dotyczące postępów grupy jak i poszczególnych kursantów,
 • zajęcia w siedzibie naszej lub Państwa szkoły,
 • dostępne ceny,
 • dogodne formy płatności,
 • atrakcyjne rabaty,
 • naukę przez cały tydzień w godz. 7:00 - 21:00.