• baner-www-2
 • www-twoja-szkola
 • x1luo_dofinansowane_kursy_jezykowe.htm
 • zapisy
 • baner-www-2
 • www-angielski-dla-dzieci
 • baner-www-2
 • www-dorosli
 • baner-www-2
 • www-1
 • baner-www-2
 • www5
 • baner-www-2
 • baner-www-8

Kursy języka angielskiego dla dorosłych

GRUPY STANDARD

Zajęcia języka angielskiego dla dorosłych prowadzone są w formie zajęć grupowych liczących od 5 do 7 uczestników. Szkolenie prowadzone jest w okresie od połowy września do końca czerwca z podziałem na dwa semestry. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 2 x 50 min. każde spotkanie. Kursy odbywają się w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych, tak aby każdy chętny mógł wybrać dogodną dla siebie porę na naukę języka angielskiego.

W ramach kursu realizowany jest program w oparciu o metodę AVALON DIRECT ENGLISH. Uczestnicy kursu głównie rozwijają umiejętność mówienia. Zajęcia wzbogacane są również o materiały z zakresu gramatyki oraz słownictwa zgodnie z zapotrzebowaniem. Szkolenie językowe w ramach Grupy Standard zapewnia wysoką jakość kursu z zachowaniem bardzo korzystnych warunków cenowych.

GRUPY KOMFORT

Szkolenie prowadzone w formie grupy komfort zapewnia liczebność grupy od 3 do 4 osób. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu w wymiarze 2 x 50 min. każde spotkanie. Kursy odbywają się zarówno w godzinach porannych, popołudniowych jak i wieczornych.

Kurs prowadzony jest metodą AVALON DIRECT ENGLISH, dzięki czumu udoskonalana jest umiejętność swobodnej komunikacji. Mała liczba uczestników szkolenia zapewnia bardzo wysoką indywidualizację nauczania z możliwością położenia szczególnego nacisku na wymowę oraz akcent w języku angielski. Lektor ma możliwość wnikliwej obserwacji postępów kursantów w nauce języka obcego. Uczestnicy mają zapewniony wysoki komfort zajęć poprzez małą liczebność grup, dodatkowe materiały dydaktyczne oraz dużą indywidualność nauczania. Taka forma nauki gwarantuje wysoką jakość usługi za bardzo rozsądną cenę.


GRUPY DLA ZAPRACOWANYCH – ZAJĘCIA RAZ W TYGODNIU

Bardzo popularna forma kursu dla osób, które dysponują nieduża ilością wolnego czas ze względu na wysoką aktywność zawodową lub bardzo obciążony grafik tygodnia. Taka forma kursu językowego zapewnia maksymalne wykorzystanie czasu na konkretne efekty w nauce języka angielskiego. Spotkania w cyklu raz w tygodniu 2 x 50 min. odbywają się w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych. Z kursu mogą korzystać również osoby dyspozycyjne tylko w weekendy. Dużym atutem takiej formy szkolenia jest niski koszt z jednoczesną wysoką jakością. Zapewniamy zajęcia w grupach standard od 5 do 7 osób lub w grupach komfort od 3 do 4 osób, co gwarantuje słuchaczom dużą skuteczność kursu oraz komfortowe warunki nauki.

GRUPY WEEKENDOWE

Wiele osób dysponuje czasem w piątkowy wieczór lub sobotnie dopołudnie , dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy organizujemy zajęcia w tym czasie. Jest to kurs języka angielskiego, który odbywa się raz w tygodniu  w wymiarze 2 x 50 min.  Osoby uczestniczące w szkoleniach weekendowych jako największą zaletę takiej formy podają swobodę wynikającą z braku obciążeń zawodowych w tych dniach i możliwość pełnego zaangażowania się w naukę języka w czasie spotkań. Grupy weekendowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży oraz osób dorosłych, nierzadko rodziców naszych małych słuchaczy, którzy w tym samym czasie pobierają naukę języka angielskiego. Bardzo duży komfort zajęć z zachowaniem przystępnej ceny za kurs.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE


Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu językowego. Zarówno częstotliwość zajęć, terminy oraz forma szkolenia dostosowane są do indywidulanych potrzeb i oczekiwań słuchacza. W przypadku takiego kursu istnieje możliwość elastycznego zmieniania intensywności zajęć jak również modyfikowania programu kursu.
Zakres kurs indywidualnego może dotyczyć języka ogólnego, specjalistycznego, egzaminacyjnego jak również specyficznych potrzeb takich jak przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, prezentacji, wystąpienia.

Dużym plusem zajęć w takiej formie jest praca w indywidualnym rytmie z całkowitym dostosowaniem lektora do możliwości i oczekiwań klienta.
Taka forma kursu daje możliwość zmiany harmonogramu zajęć zgodnie z dyspozycyjnością klienta. CJO EFFEKT umożliwia zmianę terminu spotkania z dnia na dzień.  
Uczestnik takiego kursu ma możliwość współdecydowania o osobie prowadzącej zajęcia, przy wyborze lektora kierujemy się życzeniami klienta oraz predyspozycjami osobowościowymi.

Zajęcia te odbywają się od godziny 7 rano do późnych godzin wieczornych zarówno w ciągu tygodnia jak i w weekendy.