• baner-www-2
 • www-twoja-szkola
 • x1luo_dofinansowane_kursy_jezykowe.htm
 • zapisy
 • baner-www-2
 • www-angielski-dla-dzieci
 • baner-www-2
 • www-dorosli
 • baner-www-2
 • www-1
 • baner-www-2
 • www5
 • baner-www-2
 • baner-www-8

Kursy języka angielskiego dla młodzieży

GRUPY STANDARD I KOMFORT

Kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej prowadzone są w małych grupach od 5 do 7 osób (grupa standard) lub od 3 do 4 osób (grupa komfort). Grupy tworzone są na podstawie kryterium wieku oraz bieżącego poziomu językowego. Poziom językowy określany jest na podstawie testu Avalon Direct English. Kurs opracowany jest według standardów ADE oraz wymogów Państwowej Komisji Egzaminacyjnej.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu w blokach 2 jednostek zajęć  (2 x 50 min.) z 10 minutową przerwą.  Pierwsza godzina poświęcona jest doskonaleniu mówienia w oparciu o metodę Avalon DE, w trakcie drugiej jednostki zajęć słuchacze usprawniają pozostałe sprawności językowe, poszerzają wiadomości gramatyczne, umiejętność pisania i rozwiązywania testów egzaminacyjnych.

Mocną stroną takiej formy kursu jest widoczny postęp w mówieniu w języku angielskim oraz zdawalność na wysokim poziomie testów językowych. Sukcesy naszych słuchaczy gwarantowane są dzięki wykwalifikowanym i otwartym lektorom, małym grupom, sprawdzonej metodzie oraz chętnym słuchaczom. Wszystkie te elementy składają się na wysokiej jakości kurs językowy.  


MAŁE GRUPY + SKUTECZNA METODA + OTWARTY I WYKWALIFIKOWANY LEKTOR + CHĘTNI SŁUCHACZE = EFFEKT

GRUPY WEEKENDOWE

CJO EFFEKT prowadzi również kursy językowe dla młodzieży w formie zajęć weekendowych. Taka forma szkolenia jest doskonałym rozwiązaniem dla młodzieży, która ma napięty harmonogram zajęć w ciągu tygodnia. Szkolenia raz w tygodniu odbywa się w bloku zajęć 2 x 50 min.

Dużym atutem popołudniowych zajęć w piątek lub porannych zajęć w sobotę jest brak obciążenia zadaniami domowymi wynikającymi z planu lekcji. Młodzież chętnie wybiera zajęcia w piątek po południu, ponieważ przed nimi perspektywa wolnego weekendu, a nie kolejnego sprawdzianu.  Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursu w takiej formie pokazuję wysoką skuteczność tych zajęć. Duża aktywność językowa młodzieży pozwala na wykorzystanie ich potencjału i  uzyskanie bardzo dobrych efektów.
Oferujemy również możliwość równoległego uczestniczenia w szkoleniu młodszego rodzeństwa oraz ich rodziców.

Harmonogram zajęć pozwala na jednocześnie uczestnictwo w kursach dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia rozpoczynają się  w piątki o godzinie: 15.30, 16.30, 17.30, 18.30 w soboty o godzinie: 8:30, 10:30.

ZAJĘCIA W PARZE

Istnieje możliwość organizacji zajęć w parze z wykorzystaniem naturalnych przyjacielskich relacji między nastolatkami. Taka forma nauki zapewnia wyjątkowy komfort dla osób uczących się, gdyż pozwala na maksymalną indywidualizację kursu z jednoczesnym zachowaniem możliwości prowadzenia konwersacji z rówieśnikiem. Zajęcia w parze dają szansę na systematyczne konfrontowanie postępów młodzieży oraz ukierunkowanie pracy na zadania, które stoją przed nimi na danym i kolejnym etapie nauki.

Dużym atutem takiej formy kursu jest duża elastyczność co do terminów spotkań. Zajęcia prowadzone są w oparciu o metodę Avalon Direct English oraz wzbogacane o materiały dodatkowe zgodnie z zapotrzebowaniem grupy. Szkolenie w parze może odbywać się w wymiarze jednej lub dwóch jednostek w tygodniu, zarówno w tygodniu jak i w weekend.

Popularnym rozwiązaniem jest udział w zajęciach w godzinach porannych przed rozpoczęciem przez młodzież zajęć szkolnych jak również w weekendy.
CJO EFFEKT zapewnia również dojazd lektora do Państwa miejsca zamieszkania.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Kurs języka angielskiego w formie zajęć indywidualnych zapewnia uczestnikowi szkolenie dopasowane do jego predyspozycji, możliwości oraz potrzeb. 100% uwagi lektora skierowane jest na jedną osobę co gwarantuje wysoką skuteczność kursu oraz pełną kontrolę nad postępami słuchacza.

Taka forma szkolenia gwarantuje indywidualny program kursu zbudowany specjalnie dla każdego nastolatka co jest doskonałym uzupełnieniem i bogatym urozmaiceniem materiału omawianego w tradycyjny sposób w szkole. Zapewniamy również wysoką elastyczność z ustalaniu harmonogramu spotkań. Szkolenie może odbywać się w godzinach porannych przed rozpoczęciem zajęć w szkole jak również popołudniu lub w weekendy.

CJO EFFEKT zapewnia również dojazd lektora do Państwa miejsca zamieszkania.