• baner-www-2
 • www-twoja-szkola
 • x1luo_dofinansowane_kursy_jezykowe.htm
 • zapisy
 • baner-www-2
 • www-angielski-dla-dzieci
 • baner-www-2
 • www-dorosli
 • baner-www-2
 • www-1
 • baner-www-2
 • www5
 • baner-www-2
 • baner-www-8

Kursy języka niemieckiego dla młodzieży

GRUPY STANDARD I KOMFORT

Kursy językowe z zakresu języka niemieckiego dla młodzieży skoncentrowane są na najtrudniejszej umiejętności jaką jest komunikacja. Mówienie jest sprawnością najmniej ćwiczoną w szkole, dlatego też nasze kursy największy nacisk kładą na konwersacje.


Zajęcia prowadzone są w małych grupach od 5 do 7 osób (grupa standard) lub od 3 do 4 osób (grupa komfort) uwzględniających kryterium wieku i poziomu językowego. Szkolenie oparte jest o Metodę Bezpośrednią łączoną z zadaniami z zakresu wymagań programu szkolnego z języka niemieckiego.


Kurs gwarantuje bardzo dobre efekty nauki ze względu na profesjonalizm i duży wkład lektorów, ciekawe zajęcia, mało liczne grupy oraz przede wszystkim zaangażowaną młodzież.

GRUPY WEEKENDOWE

Propozycja takiej formy zajęć skierowana jest do młodych ludzi, którzy pragną skorzystać z nauki języka niemieckiego i jednocześnie jak najbardziej efektywnie wykorzystać swój wolny czas. Jednoczesny brak obciążenia lekcjami szkolnymi pozwala młodzieży na bardziej swobodne funkcjonowanie na zajęciach.


Młodzież jest wypoczęta i chętna do aktywnej pracy nad doskonaleniem umiejętności językowych z zakresu języka niemieckiego. Zajęcia odbywają się w piątkowe godziny popołudniowe lub w sobotnie poranki. Każde spotkanie to dwie pięćdziesięciominutowe lekcje prowadzone przez wykwalifikowanego lektora z tytułem mgr germanistyki. Dużym atutem szkoleń w CJO EFFEKT są małe grupy (do 7 osób) oraz sprawdzone metody nauczania, których głównym celem jest sprawna komunikacja.


Istnieje również możliwość równoległego uczestniczenia w szkoleniu językowym młodszego rodzeństwa oraz rodziców.

ZAJĘCIA W PARZE

Jeśli celem nauki języka niemieckiego jest maksymalne wykorzystanie potencjału młodych ludzi z jednoczesnym naciskiem na konwersacje -  to ta forma szkoleń jest doskonałym wyborem. Zapewnia ona bardzo dużą oszczędność czasu z zachowaniem bardzo dobrych efektów. Młody człowiek ma możliwość nauki języka w towarzystwie bliskiej przyjaciółki, czy kolegi z klasy. Zajęcia w parze pozwalają również na regularną pracę nad tymi aspektami języka, które sprawiają największą trudność z zachowaniem indywidualnego tempa oraz sposobu prowadzenia zajęć. Uczestnik kursu ma możliwość prowadzenia konwersacji z rówieśnikiem o podobnych zainteresowaniach i poglądach. Na  bazie naturalnego potencjału młodych ludzi lektor steruje dyskusją, celem uzyskania jak najlepszych efektów w swobodnej komunikacji na wskazanym poziomie zaawansowania językowego.

Elastyczność harmonogramu jest dużym plusem takiej formy nauki. Zajęcia mogę odbywać się zarówno w godzinach porannych, przed zajęciami szkolnymi, jak i bezpośrednio po nich. Tego rodzaju szkolenie sprawdza się również jako forma przygotowania do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz certyfikatów językowych.


Zapewniamy również możliwość skorzystania z zajęć w parze w miejscu zamieszkania ucznia.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Dla osób, które oczekują, aby szkolenie było przygotowane specjalnie pod indywidualne potrzeby słuchacza jest to doskonała forma nauki. Program opracowywany jest z uwzględnieniem możliwości, predyspozycji, zainteresowań oraz celu nauki. Regularna kontrola postępów słuchacza gwarantuje duże efekty oraz bieżącą modyfikację zagadnień i metod prowadzenia zajęć. Młodzież ma możliwość ułożenie indywidualnego harmonogramu szkolenia z zachowaniem możliwości przełożenia lub odwołania zajęć bez konsekwencji finansowych.


CJO EFFEKT zapewnia również dojazd lektora do Państwa miejsca zamieszkania.